پرسش های متداول

قیمت محصولات:
قیمت های مندرج در سایت، قیمت نهایی محصولات می باشد و هیچگونه هزینه مضاعفی از سفارش دهنده دریافت نخواهد شد. (تمامی قیمتها به روز می باشد)
در حال حاضر هیچگونه مالیات، هزینه بسته بندی، شارژ اضافه و … به مبلغ کالاها اضافه نمیشود.

چگونه می توانم سفارش خود را کنسل کنم؟
برای کنسل کردن سفارش لطفا فرم تماس با ما را تکمیل نموده و ارسال فرمائید.
هر گاه فقط چند ساعت به زمان تحویل باقی مانده است علاوه برارسال فرم مذکور، لازم است که با تلفن نیز به ما اطلاع دهید.
بدیهی است هر گاه سفارش شما تحویل داده شده و یا در راه باشد امکان کنسل کردن سفارش سلب میشود.
در صورت پرداخت وجه سفارش، مبلغ پرداختی شما بدون کسر هیچگونه هزینه ای، به حسابتان واریز می گردد.

چگونه می توانم گلی را از سایت گلفروشی فلور خریداری کنم؟

شما می توانید گلهای قرار گرفته در منوی محصولات را جستجو کنید و گلی را که متناسب با سلیقه شماست پیدا کنید. می توانید برای راحت تر شدن جستجو از طبقه بندی های سایت کمک بگیرید( انتخاب بر حسب مناسبت، قیمت، رنگ و … ). سپس روز تحویل را مشخص کنید و مشخصات و نحوه تماس خودتان و شخص گیرنده گل را وارد کنید. (این اطلاعات به ارسال بهتر و سریعتر گل ها کمک می کند) .بعد از ثبت سفارش محصول مورد نظر شما و پرداخت آنلاین، گلفروشی فلور سریعا اقدام به انجام سفارش شما می نماید.

چگونه می توانم از ارسال و تحویل گل سفارش داده شده مطمئن شوم؟

با توجه به آدرس و مشخصات گیرنده که شما در سفارش خود ارسال کرده اید یکی از افراد ما شخصاً گل را به ایشان تحویل خواهد داد و در هنگام تحویل از شخص گیرنده امضایی مبنی بر دریافت گل گرفته خواهد شد، که درصورت درخواست، این امضاء اسکن شده و توسط پست الکترونیک برای خریدار ارسال می شود.

چگونه می توانم از تازگی و شادابی گل ها در روز تحویل اطمینان حاصل کنم؟

شما عملآ بی واسطه سفارش گل خود را به گلفروشی فلور ارائه می دهید و ما به شما این اطمینان را می دهیم که گل های شما دقیقاً در روز ارسال، تهیه و آماده می شوند.از طرفی در فرم ارسالی ما که توسط شخص گیرنده گل تکمیل می شود، تائیدیه ای مبنی بر کیفیت و تازگی گل گرفته خواهد شد که در صورت درخواست، این فرم اسکن شده وتوسط پست الکترونیک برای خریدار ارسال می شود.

سرویس تحویل گل در سایت گلفروشی فلور برای چه شهرهایی فعال است؟

شما می توانید گل های مورد نظر خود را از هر جای دنیا به صورت آنلاین سفارش دهید، ما آنها را به عزیزانتان در سراسر ایران تحویل می دهیم.

ما تقریبا تمام ایران را پوشش میدهیم . شبکه گسترده ای از گل فروشان شهر ها بعنوان نماینده ما عمل میکنند .در بعضی از شهر ها که گل فروشی وجود ندارد امکان ارسال از یک شهر نزدیک فراهم است . گرچه سابقه نداشته که ازنظر تحویل برای شهر خاصی به بن بست برخورد کنیم ولی هرگاه شما در مورد شهر بخصوصی تردید دارید کمی زودتر مراتب را با ما چک کنید.

در مورد شهرستانها باید به چند نکته توجه فرمائید :
در شهرهای بزرگ مثل اصفهان و شیراز و تبریز و مشهد و کرج تنوع گل ، سبد و گلدان هرچند که مانند تهران نیست ولی نسبت به سایر شهر ها بیشتر است . در مورد سایر شهرها ، امکان انتخاب محدود است. بهترین طرز انتخاب اینست که انتخاب را به خود گل فروش محلی بسپاریم
تصاویری که درسایت ما ملاحظه میفرمائید فقط در تهران قابل اجراست . در هنگام انتقال و اعلام سفارش شما به شهرستان ما اطلاعات لازم را به گل فروش محلی خواهیم داد . اما وقتی نوع گل مورد نظر یا گلدان آن در شهری وجود نداشته باشد از گلها یا گلدان های موجود استفاده خواهد شد.

چگونه می توانم برای عزیزانم در خارج از ایران گل ارسال کنم؟

شما برای ارسال گل به خارج از کشور ابتدا روی منوی سفارش بین المللی کلیک کنید. سپس کشور مقصد را انتخاب نمائید. در مرحله بعد گل مورد نظر خود را انتخاب نمائید و پروسه خرید را تکمیل نمائید.

نکته مهم: زمان تحویل گلهای ارسالی به خارج از کشور حداقل یک روز کاری، بعد از ثبت سفارش می باشد.

امکان ارسال گل به خارج از کشور در روزهای یکشنبه (تعطیل است) فراهم نمی باشد.

این امکان وجود دارد که گل ارسالی با تصویر انتخابی متفاوت باشد و تصاویر فقط نمونه می باشند

آیا من می توانم سبد گلی طبق سلیقه و خواسته خودم سفارش دهم؟

البته! شما می توانید با استفاده ازمنوی گل آرایی مجازی هر گلی را که دوست دارید سفارش دهید.

من چگونه می توانم تشابه گل تحویل شده را با گل سفارش داده شده پیگیری کنم؟

پرسنل گلفروشی فلور برای انجام سفارش شما به بهترین شکل نهایت سعی خود را انجام می دهند و اگر نوع خاصی از گل، مناسب با فصلی خاص باشند و در فصل های دیگر موجود نباشند،همکاران ما با استفاده از مهارت و تجربه خود در این کار، گل های مشابهی را در سفارش شما به کار می برند بطوری که قیمت گل ها تغییری نکند و سفارش شما نیز ظاهر زیبای خود را حفظ کند.

گل ها چگونه به گیرنده ارسال می شوند؟

بدون هماهنگی: طبق اطلاعات ثبت شده در سفارش (تاریخ و ساعت تحویل) توسط سفارش دهنده، گل مورد نظر برای تحویل گیرنده بدون هماهنگی ارسال می شود ( تضمین صحت آدرس و حضور فرد جهت دریافت سفارش بر عهده فرستنده است و گلفروشی فلور تعهدی در قبال ارسال مجدد سفارش ندارد).

با هماهنگی: یکی از افراد (نمایندگان) ما توسط تماس تلفنی قرار ملاقاتی را در روز ارسال گل با شخص گیرنده ترتیب می دهد. و اگر موفق به برقراری ارتباط با گیرنده نشد، گلفروشی فلور تا سه مرحله پیگیری را برای خریدار تضمین می کند و با ارسال ایمیل خریدار را در جریان قرار می دهد، خریدار تا ۵ روز فرصت دارد مشخصات و آدرس جدید را بفرستد و یا وجه خود را استرداد کند. زمان تحویل تعیین شده توسط خریدار مشروط بر دسترسی به شخص تحویل گیرنده می باشد

اگر در زمان ارسال گل کسی در منزل نباشد چه اتفاقی برای گل ها خواهد افتاد؟

تمام هدایای ارسال شده توسط گلفروشی فلور با هماهنگی قبلی با تحویل گیرنده فرستاده می شود اما اگر شخص تحویل گیرنده در زمان تعیین شده در منزل نباشد و به ما نیز خبر نداده باشد، فرستاده ما پیغامی برای تحویل گیرنده روی درب منزل قرار می دهد، شخص تحویل گیرنده تا دو روز فرصت دارد که به گلفروشی ما مراجعه کرده و گل خود را تحویل بگیرد، در غیر این صورت گلفروشی فلور وظیفه ی نگهداری گل های مرجوع را بیشتر از دو روز ندارد.

شما می توانید هر زمان پرسشی داشتید، با شماره تلفن دفتر سایت میخک طلایی ۳۳۰۰۳۳۳۰ (۹۸۲۱+) تماس بگیرید و یا پیام خود را از طریق تکمیل فرم تماس با ما ارسال نمایید

ارسال گل به تمام نقاط کشور

پشتیبانی 24 ساعته

تضمین کیفیت و قیمت

تلفن 3330 3300 021