خرید آنلاین گل

خرید آنلاین گل

آیا تصور می کردید که روزی بتوانید خرید آنلاین گل را به سادگی و از منزل انجام دهید؟ امروزه با گسترش فروشگاه های اینترنتی افراد تمایل زیادی به خرید آنلاین که بدون هیچ دغدغه و به راحتی از خانه امکان پذیر می باشد، دارند.

در بین تمامی فروشگاه ها یکی از فروشگاه هایی ما همیشه برای خرید به آنها می رویم فروشگاه های گل می باشند.

اما شاید گاها پیش بیاید که برای تبریک تولد ، سالگرد ازدواج یا عرض تسلیت و مناسبت های دیگر در موقعیتی نباشید که بتوانید مستقیما به گل فروشی مراجعه و خرید نمایید.

گل فروشی فلور در تهران و یکی از پیشگامان خرید آنلاین گل و هدیه در ایران این امکان را برای شما عزیزان فراهم ساخته تا بتوانید به صورت آنلاین گل مورد نظر خود را سفارش داده و در زمان تعیین شده تحویل گرفته یا برای عزیزانتان ارسال نمایید.

گل فروشی فلور با در اختیار داشتن کارگاه گل آرایی با پرسنل مجرب، بهترین و تازه ترین گل ها را تهیه نموده و گل آرایی های متنوعی را شامل انواع دسته گل، سبد گل ، تاج گل و جعبه گل با قیمت مناسب و سلیقه های متفاوت در سایت خود برای انتخاب مشتریانش قرار می دهد.

گلفروشی آنلاین فلور تلاش کرده تا با طراوت ترین گل ها و بهترین هدیه ها را براساس سطح قیمت و سلیقه های مختلف مشتریان فراهم کند.

پرسنل گل فروشی فلور در زمینه تحویل و ارسال گل و هدیه مهارت دارند و شما می توانید مطمئن باشید که سفارش شما در بهترین شرایط بدست عزیزانتان خواهد رسید.

 

جهت دریافت راهنمایی برای خرید گل می توانید با شماره ۰۲۱۳۳۰۰۳۳۳۰ تماس بگیرید.

جهت سفارش آنلاین گل می توانید به تفکیک محصولات فلور را بررسی نموده و گل مورد نظر را انتخاب نموده و سفارش دهید. همچنین در هنگام سفارش می توانید تاریخ و ساعت تحویل گل را نیز انتخاب نمایید.

محصولات فلور:

سبد گل

سبد گل بزرگ

دسته گل

جعبه گل

همینطور می توانید از منوی بالا به تفکیک مناسبت ها نیز گل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال گل به تمام نقاط کشور

پشتیبانی 24 ساعته

تضمین کیفیت و قیمت

تلفن 3330 3300 021